אודות

חברת Old North Group היא חברה משפחתית הפועלת כ-Single Family Office כבר יותר מ-40 שנה ומשקיעה בעסקאות נדל"ן גדולות מסוגים מגוונים בארצות הברית בלבד.

החברה החלה את דרכה כאשר סב המשפחה, אלי זבורובסקי, ניצול שואה, הגיע חסר כל לניו יורק הגדולה. עם השנים החל בעבודה בתחום הנדל"ן ועשה עסקאות מוצלחות תוך יצירת קשרי אמון וחברות עם עמודי התווך של שוק הנדל"ן בעיר.

כיום, נכדו של זבורובסקי, אורי גוטמן, מכהן כמנכ"ל החברה ומוביל אותה על הקו בין תל-אביב לניו יורק, יחד עם אביו – תא"ל (מיל') אבנר נווה.

היום, גם משקיעים חיצוניים יכולים להצטרף:

אחרי שנים ארוכות של עסקאות רווחיות במיוחד השמורות למשפחה בלבד, החליט גוטמן לאפשר גם למשקיעים חיצוניים להצטרף להשקעות של Old North Group. משקיעים עם הון עצמי של כ-150 אלף דולר ומעלה יכולים להפוך לשותפים של החברה ולהיכנס יחד איתה לעסקאות שהיא מאתרת.

בזכות הקשרים הענפים של המשפחה בארצות הברית, היא נהנית מגישה להשקעות פרימיום, שפתוחות לחברים ומשפחה בלבד. בנוסף, Old North Group מציעה למשקיעיה אך ורק עסקאות שהיא חלק מהן בעצמה, כך שהאינטרסים בין לקוחות החברה לחברה הופכים להיות זהים לחלוטין ומתבססים על מקסימום רווחים במינימום סיכון.

פוטנציאל רווחיות גבוה במיוחד

אחד הקווים המובילים את החברה הוא איתור עסקאות שהן הדובדבן שבקצפת. בניגוד לחברות אחרות בתחום, החברה דוגלת בבחירה מדוקדקת של עסקאות ברמה הגבוהה ביותר באזורי ביקוש ואינה מציעה כלל עסקאות מסוגים אחרים. כל העסקאות שלנו הן בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה מאוד, כאשר משך ההשקעה נע בין שנה וחצי ל-5 שנים.

אנו מתמחים רק בשוק הנדל"ן בארצות הברית. זוהי התמקצעות שקשה להתחרות איתה. יש לנו ניסיון עשיר וקשרים ענפים עם הגורמים הרלוונטיים ואנו יכולים להפוך כל אחד למשקיע בפרויקטים אדירי ממדים בשוק זה. העסקאות שאנו נכנסים אליהן מגוונות ותלויות חישובים קפדניים של פוטנציאל רווח מול סיכון, ביניהן: עסקאות יזמות, רכישה, השבחה, מודלים של הלוואות ליזמים ועוד.

ביטחון של חברה הפועלת עשרות שנים

ל-Old North Group אין משרדים מפוארים ונושאי משרה עם משכורות עתק. אנחנו עסק משפחתי שמתמקד רק בהשקעות מוצלחות שנבחרות בקפידה וכל ההשקעות שלנו הן בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים, שלא פתוחות בפני משקיעים פרטיים.

בזכות הגב הפיננסי שלנו, אנו מאפשרים גם למשקיע הפשוט שמחפש עסקאות ברמה גבוהה, להצטרף. כל משקיע שלנו הופך לשותף ונהנה מביטחון של חברה הפועלת עשרות שנים בהצלחה וביושרה. הניסיון והחדות המקצועית שלנו מביאה אותנו לאתר רק את ההשקעות המבטיחות ביותר בשוק.

היתרון שלנו

היכולת ליצור ערך מוסף

באמצעות הצבה נכונה של נכסים

אסטרטגית השקעות מוכחת

כולל תהליך תקני של בדיקת נאותות

צוות בעל תושיה ונסיון

בנחישות בלתי מתפשרת להצלחה

צרו קשר

רוצים להשקיע איתנו? השאירו פרטים.

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן